Lak 2D DISCO 12 ml Péče o nehty

Lak 2D DISCO 12 ml | Amoené

Výrobce: Amoené
Model: 0015
Dostupnost: Na skladě
Cena: 104 Kč 85 Kč
Bez daně: 70 Kč
Množství:  
   - NEBO -   
Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

Lak 2D DISCO Amoené, 12 ml

Lak 2D DISCO společnosti Amoené je vtipnou novinkou pro sezónu 2015/2016. Lak reaguje na všechny typy neonových UV světel a zářivek, se kterými se setkáváme na diskotékách, v restauracích, barev i jiných provozech. Je skvělým pomocníkem na párty, plesy či firemní eventy. Jde o velmi efektivní gelovou formu laku, která nehet efektně rozzáří. Lak tak mění barvu a působí 2D efektem. Na denním světle působí jako poloprůhledný, jemně se lesknoucí lak namodralé barvy. Lak je plněn do speciální skleničky. Tento typ obalu je nejprodávanější luxusní skleničkou na světě. Velikost a objem je garantován na 99,8 % kvality.

Aplikace:

Výrobek se nanese na nenalakovaný, čistý nehet v 1 – 2 vrstvách. Nebo jej lze nanést již na nalakovaných nehet, kdy 2D DISCO efekt je ještě více umocněn. Nechá se zaschnout. Pro odstranění laku se používá standardní bezacetonový odlakovač Amoené.

Víte že:

• Laky Amoené (pod lak po 2D DISCO) se stříbrným leskem v sobě mají skutečně mikroskopické částečky stříbra, a tudíž jsou částečně antibakteriální,

• Perleťové laky vždy méně kryjí, a proto se musí aplikovat ve dvou vrstvách,

• Dobrý lak vydrží maximálně 3 dny. Dlouhotrvající laky sice vydrží déle, nezaručí však nikdy hydrataci a výživu jako laky Amoené,

• Na nehty na nohou je ideální používat na lak TOP COAT nebo 5v1na nalakovaný nehet, vydrží tak až 14 dní a zajistí se tak hydratace!!

Výrobek je ideálním pomocníkem zkrášlení nehtu. Záruka 18 měsíců

Krémy na ruce viz. Péče o ruce.

eShop BOHEMIA glass nail file 2014 @ realesed by Pavel Slanovodský