O nás

Naše ryze česká společnost se zabývá výrobou skleněných pilníků již od roku 2004 a výrobky jsou  nejkvalitnější na českém i světovém trhu. Hlavní  a jedinou myšlenkou naší společnosti je výroba skleněných pilníků na nehty a skleněných škrabek na paty.  Pilníky jsou prodávány pod značkou Bohemia-hand finished, která zaručuje maximální kvalitu každého jednotlivého pilníku.

Výroba se provádí tradičním ručním způsobem, a to společně s následnou kontrolou hotových výrobků zaručující prvotřídní kvalitu našich produktů. Pro výrobu skleněných pilníků používáme  nejmodernější technologie spolu s tradičními metodami zpracování skla. Většina našeho výrobního zařízení pochází z naší vlastní projekční dílny.

Skleněné pilníky na nehty Bohemia-hand finished jsou nejkvalitnějším produktem na českém i světovém trhu, který Vám můžeme nabídnout k péči o nehty. Svým povrchem se odlišují od výrobků zahraničních firem.

I přes svou poměrně jemnou strukturu mají velmi kvalitní brusnou plochu, která zaručuje vynikající brusné vlastnosti. Testy životnosti brusné plochy skleněných pilníků vyráběných naší firmou prokázaly, že tato plocha má mimořádnou, téměř neomezenou životnost. Všechny naše výrobní postupy konzultujeme s mnoha odborníky, kteří mají v této oblasti bohaté zkušenosti.

Materiál, ze kterého je skleněný pilník vyroben ("Float" ploché sklo), neobsahuje žádné těžké kovy, jiné nežádoucí prvky nebo přísady, které by mohly být škodlivé pro lidský organismus.


 

eShop BOHEMIA glass nail file 2014 @ realesed by Pavel Slanovodský