Skleněné pilníky vlastnosti

Skleněné pilníky na nehty Bohemia-hand finished jsou nejkvalitnějším produktem na českém i světovém trhu, který Vám můžeme nabídnout k péči o nehty. Svým povrchem se odlišují od výrobků zahraničních firem.

I přes svou poměrně jemnou strukturu mají velmi kvalitní brusnou plochu, která zaručuje vynikající brusné vlastnosti. Testy životnosti brusné plochy skleněných pilníků vyráběných naší firmou prokázaly, že tato plocha má mimořádnou, téměř neomezenou životnost. Všechny naše výrobní postupy konzultujeme s mnoha odborníky, kteří mají v této oblasti bohaté zkušenosti.

Materiál, ze kterého je skleněný pilník vyroben ("Float" ploché sklo), neobsahuje žádné těžké kovy, jiné nežádoucí prvky nebo přísady, které by mohly být škodlivé pro lidský organismus.

Proč používat skleněný pilník

Rozdíl mezi kovovým pilníkem, papírovým pilníkem a skleněným pilníkem je následující:

 -povrch kovového nebo papírového pilníku je příliš hrubý a nešetrný, což má za následek mimo jiné - nebo alespoň podporuje - třepení a lámání nehtů. Díky naší unikátní zcela nové výrobní technologii je povrch skleněného pilníku jemně a rovnoměrně zdrsněn. To zajišťuje, že broušení je velice účinné a zároveň příjemné na dotek. Díky jemnosti brusné plochy skleněný pilník nehty vyhladí – tím účinně působí proti lámání a třepení nehtů.

 - povrch kovového nebo papírového pilníku se časem otupí, protože brusná zrna jsou připevněna k podkladu a dojde k jejich vypadnutí, nebo proto, že materiál není dostatečně tvrdý. Povrch skleněného pilníku je vytvořen zcela novou technologií přímo „z těla“ (částice nejsou připevněny k jeho povrchu), a tak skleněný pilník nemůže být tupý a je odolný proti opotřebení. Skleněný pilník na nehty má tudíž téměř neomezenou životnost brusné plochy.

 - povrch kovového nebo papírového pilníku je porézní, a tím se v něm mohou uchovávat bakterie, mikroby a plísně.Sklo splňuje maximální hygienické standardy. Žádné jiné pilníky se mu nemohou přiblížit. Skleněný pilník nekoroduje na mokru, dá se velmi snadno vyčistit a dezinfikovat běžnými čistícími prostředky, dezinfekčními kapalinami, jakož i vyvařit nebo sterilizovat v autoklávech, což je velmi důležité pro profesionální použití, aby se zabránilo šíření nákazy. Můžeme po použití jednoduše pilník umýt pod tekoucí vodou. Pokud je špinavější, lze použít i kartáček. Chcete-li pilník vyčistit od krému, můžete použít ředidlo nebo rozpouštědlo při dodržování všech základních bezpečnostních pokynů. Skleněné pilníky na nehty jsou ideálním nástrojem pro profesionály.

 Hlavní charakteristika skleněného pilníku

Životnost – Díky zcela nové nejmodernější technologii je životnost brusné plochy téměř neomezená, protože zdrsnění je vytvořeno přímo v základním materiálu.

Šetrnost - Šetrnost k nehtům je dána charakterem a vlastnostmi brusné plochy. Při používání některých typů pilníků (zvláště kovových a papírových) může docházet k třepení nehtů. Někdy se nehty mají sklon třepit i samy, třeba po použití nevhodných laků, nebo zde mohou hrát roli i vrozené dispozice.Úprava nehtů skleněným pilníkem tomuto nežádoucímu jevu pomáhá zabraňovat.

Hygiena - Sklo splňuje maximální hygienické standardy. Udržování skleněného pilníku v hygienicky nezávadném stavu je velice jednoduché, neboť pilník není porézní a tudíž nemůže nasáknout vlhkost. Tím pádem zde nemohou ulpívat choroboplodné zárodky, například bakterie a plísně. Pilník po použití opláchněte proudem teplé vody, lze jej také sterilizovat, což ocení zejména ti, kteří pilník využívají k profesionální manikúře a pedikúře.

Pevnost - Při běžném používání pilník nepraskne a je odolný vůči pádu na změkčené povrchy - linoleum, koberec, dřevo. Po dopadu na tvrdé předměty jako kámen, dlaždice nebo beton může dojít  k jeho mechanickému poškození. Malé děti mohou používat skleněné pilníky pod dohledem dospělé osoby. Pro děti od 3let máme pilníček extra odolný proti rozbití se zaobleným koncem.

Bezpečnost - Pokud dojde k mechanickému poškození pilníku pádem nebo nárazem, pilník dále nepoužívejte, aby se předešlo případným zraněním.

Všestrannost - Zajímavou vlastností skleněného pilníku je jeho univerzálnost. Můžeme ho použít na přírodní i na  všechny druhy umělých nehtů. Kromě úpravy nehtů jej lze použít k odstraňování ztvrdlé kůže na rukou i na patách. Nejlepších brusných vlastností pilníku dosáhnete za sucha, po jeho použití pokožku promastěte vhodným krémem.

Záruka - Na brusnou plochu skleněného pilníku máte neomezenou záruku. Ta se nevztahuje na mechanické poškození - vyštípnutí, zlomení atd., způsobené nevhodným používáním.

Skleněný pilník je ideálním dárkem pro každou ženu i muže.

Kvalita, pevnost odolnost a funkčnost pilníku byla testována a schválena autorizovanou zkušebnou.


 

eShop BOHEMIA glass nail file 2014 @ realesed by Pavel Slanovodský